. . . .

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. To także najlepsza okazja, aby docenić osoby, które w mijającym roku angażowały się w życie lokalnych społeczności, wyróżniły się dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągały sukcesy, pomagały innym, wykazały się kreatywnością i talentem. W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie śląskim prowadzi "Dziennik Zachodni", zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu.

Do tegorocznej edycji plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna (w powiecie pszczyńskim) nominowana została m.in. Bernadeta Jonkisz z naszej miejscowości!
Pani Bernadeta, jak czytamy na stronie Dziennika Zachodniego, nominowana została za pracę w ramach Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie i wymyślenie wielu form aktywności, których celem jest ogólnie pojęte uspołecznienie osób niepełnosprawnych. Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 r. do godz. 22:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w piątek, 14 lutego i potrwa do środy, 26 lutego. Dwa dni później, w piątek, 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy w środę, 11 marca.

Zachęcamy do głosowania na Bernadetę Jonkisz!  KLIKwLINKdoGlosowania

lub do wysyłania smsów o treści: KDS.381 na nr 72355

Copyrights by brzezce.info © 2016. stat4u