Pochodzący z naszych stron Oskarek, dzięki Państwa pomocy może mieć szansę na systematyczną rehabilitację i być może w przyszłości postawienie samodzielnego kroku. Wkręć się w dobro i nakręć nim jego życie...  W jaki sposób można pomóc? To bardzo proste! Wystarczy zbierać nakrętki i następnie zanieść je do Mizerowa na ul. Wyzwolenia 391 lub do sklepu MARYSIEŃKA w Mizerowie.

Czytaj więcej...

Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom – emerytom za liczny udział w wyjeździe do Bąkowa 5 września 2019r.

Niektórych pewnie śmieszy, że pojechaliśmy do Bąkowa – tak blisko, więc i po co? A tu nie ma znaczenia odległość. Chodzi o wspólnie spędzony czas RAZEM. Sama piękna pogoda już była dla nas powodem do radości. Potem wspólne biesiadowanie, poczęstunek rybką, kołoczem, wspólne śpiewanie i opowiadanie – to był nasz relaks i uciecha. Odpoczęliśmy na świeżym powietrzu nad stawem do późnego wieczora. Zadowolone miny na koniec dnia były wyrazem wdzięczności za tak miły i fajny dzień.

Już planujemy następną wspólną imprezę w październiku z okazji Dnia Seniora.

Zapraszamy Członków Klubu Emerytów i nowych chętnych.

Zdjęcia są zamieszczone na: facebook/brzezce.info

Prezes Koła Emerytów Józefina Tetla

W dniach 12 i 13 września br. tj. czwartek i piątek, od godz. 10:00 do 12:00 w biurze sołtysa będzie można dokonać wpłaty III raty podatku rolnego i od nieruchomości.

Sołtys Halina Dziurosz

Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Brzeźcach odbędzie się dnia 5 września 2019r. Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie następujące rodzaje odpadów: stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, itp. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Odpady muszą zostać wystawione przed posesję najpóźniej do godz. 7:00 w dniu ich odbioru.

Przypominamy, iż do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się: opon, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście), armatura łazienkowa - odpady te nie będą zbierane!

Z ostatnim meczem rundy wiosennej, nie zakończyła się praca przy naszym boisku. Został położony nowy drenaż na części boiska i w miarę naszych możliwości wyrównanie, dlatego chciałbym bardzo serdecznie podziękować firmom:
Kobielanka - Sylwester Ficek
Instalatorstwo Gazowe BINIĘDA Sp. J. -Stanisław Binięda
Ogrody - Arkadiusz Buchcik i Grzegorz Stebel,
panu Mateuszowi Klima
za bardzo wielką pomoc, przy realizacji tego przedsięwzięcia.
Serdecznie dziękuję również, panu Stanisławowi Baron, panu Błażejowi Moroń i panu Bartoszowi Godziek
Bez was nie dalibyśmy rady. Dziękuję również, kolegom z zarządu:
Dominikowi Godziek, Mateuszowi Śleziona, Zbigniewowi Sąsiadek i Eugeniuszowi Godziek, za duży wkład pracy w przy remoncie, oraz bezpośrednio po, aby płyta boiska była gotowa na pierwszy mecz rundy jesiennej.
Dziękuję wszystkim z całego serca.


Waldemar Wuzik
Prezes Zarządu

Źródło: facebook/lksbrzezce

Copyrights by brzezce.info © 2016. stat4u