Miejsce dobre do życia Portal brzezce.info jest pierwszą i najstarszą stroną lokalną w gminie Kultura i sztuka Wiara i tradycja od pokoleń

Szkoła Podstawowa w Brzeźcach to placówka publiczna. Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Pszczyna. Organem nadzorującym jest Kuratorium Oświaty w Katowicach, delegatura w Bielsku - Białej.

W ostatnich latach w budynku Szkoły Podstawowej w Brzeźcach dokonano modernizacji, w wyniku której pozyskano pomieszczenie na świetlicę szkolną oraz szatnie dla uczniów. Wyremontowano sanitariaty dziewcząt i chłopców. W 2010r. Szkoła wzbogaciła się o nową salę gimnastyczną, z której korzystają nie tylko uczniowie, ale i młodzież oraz dorośli.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzeźcach są laureatami wielu konkursów. Te fakty świadczą o wysokim poziomie nauczania w tejże szkole. Na uwagę zasługuje fakt, iż społeczność brzeskiej szkoły czynnie uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych. Więcej można się dowiedzieć ze strony internetowej spbrzezce.edupage.org

Zachęcamy też do odwiedzenia funpage FB Szkoła Podstawowa w Brzeźcach | Facebook

Dyrektorem jest Marcin Piontek

Sekretariat czynny: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

Kontakt:

Szkoła Podstawowa Nr 19

ul. Pokoju 2

43-200 Brzeźce

tel. 32/ 212-03-45

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

http://sp19brzezce.edupage.org/

 

 

 

Copyrights by brzezce.info © 2016. stat4u