Miejsce dobre do życia Portal brzezce.info jest pierwszą i najstarszą stroną lokalną w gminie Kultura i sztuka Wiara i tradycja od pokoleń
Juniorzy podejmowali kolegów z LKS Wisła Małej. Wygrali 4:2. Pierwsza połowa należała do Wiślan. Wygrali ja 0:2. W przerwie Wojtek Smołka udzielił naszym chłopcom reprymendy. Po przerwie nasi chłopcy grali juz całkiem inaczej i strzelili 4 bramki. Dwie zdobył Karol Kania i po jednej Krzysztof Cepok i Dawid Paździor. Seniorzy LKS Brzeźce rozegrali mecz z LKS Studzienice. Wygrali 6:0. Po pierwszej połowie wygrywali 1:0 po ładnym strzale zza 16 Tomka Morcinka. Mimo wszystko gra była dość wyrównana. Po przerwie gra Brzeźcanom coraz bardziej się układała i zdobyli kolejnych pięć bramek. Bramki strzelili: Tomek Morcinek, Dominik Jażdżyk zalicza hattrick’a i Rafał Gajer.