. Blisko ludzi Wyjątkowe krajobrazy... Tradycja od pokoleń...

Wszyscy jesteśmy świadomi aktualnej sytuacji, która zmienia się bardzo dynamicznie. Wiemy, iż wprowadzony przez Premiera stan zagrożenia pociągnął za sobą zamknięcie wszystkich punktów gastronomicznych i restauracji. Życie toczy się jednak dalej. Wiele restauracji nadal funkcjonuje - serwują dania na wynos i catering.

Restauracja "Zacisze" w Brzeźcach od piątku 20 marca będzie realizować zamówione cateringi. Będzie też możliwość zamawiania posiłków na wynos lub z dowozem ???? (czytamy na profilu firmowym Restauracji).
Zachęcamy do skorzystania z usług tej jednej z najstarszych, o ile nie najstarszej restauracji w regionie.
Przypomnijmy, że Restauracja "Zacisze" w Brzeźcach ma bogate tradycje. Archiwa piszą, że historia karczmy z Brzeźc znajdującej się przy głównym trakcie handlowym z Krakowa do Wiednia, sięga 1640 roku. To zobowiązuje, ale i motywuje. Restauracja posiada Certyfikat Śląskie Smaki, potwierdzający przynależność do Szlaku Kulinarnego Śląskie Smaki, niezwykłego przewodnika turystycznego po województwie śląskim. Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości serwowanych dań regionalnych oraz obsługi lokalu. Jest zarazem potwierdzeniem zgodności serwowanych dań z tradycyjną recepturą z wykorzystaniem wysokiej jakości składników. Restauracja w szczególności poleca tradycyjny galert śląski, żur żeniaty, roladę z kluskami i modrą kapustą, a na deser kopę pszczyńską. I wiele innych dań... Palce lizać ????
"Zacisze" w Brzeźcach słynie z organizacji niepowtarzalnych przyjęć weselnych i uroczystości rodzinnych, ale o tym wszystkim dowiecie się ze strony Restauracji lub po prostu dzwoniąc pod podane tam numery tel.

Zachęcamy do udostępniania ????

Link do profilu Restauracji "Zacisze" na FB: https://www.facebook.com/ZaciszeRestauracjaSalaWeselnaCatering/

Copyrights by brzezce.info © 2016. stat4u